0532 285 57 69 | 
İp Adresiniz:100.28.132.102 
Uzmanıyız Turnike Geçiş Sistemleri

Hizmetlerimiz

Turnike Geçiş Sistemleri

Turnike Geçiş Sistemleri giriş çıkışın ve geçiş kontrol seviyesinin önemli olduğu durumlarda ve mekanlarda kullanılan bir uygulamadır. Tren, metro, metrobüs istasyonları, iskele girişleri, ticaret merkezleri, kampüs kapılarında, stadyumlar, okullar, devlet kurumları ve özel sektör kurumları ve endüstriyel alanlar gibi diğer yerlere giriş ve çıkışın etkin bir şekilde denetlenmesini ya da kontrol altına alınmasını sağlayan geçiş kontrol sistemleridir.

Geçiş Kontrol Sistemleri; güvenlik sistemleri içerisinde oldukça önemlidir ve geçiş kontrol sistemleri içinde ise Turnike Sistemleri büyük paya sahiptir. Turnike daha güvenli ve daha kontrollü giriş çıkış işlemleri sağlamaya yarar ve turnike sistemleri çeşitli giriş yerlerinde giriş kontrolüne olanak sağlamaktadır. Kullanıcılara atanan kartlarla kişilerin turnikelerden veya turnike kapılardan rahatlıkla geçmesi sağlanır. Turnike sistemlerini yemekhane kontrol sistemi otomasyonu bünyesinde de rahatlıkla ve güvenle kullanabilirsiniz.

 

Bel Tipi Turnikeler Yoğun giriş çıkışların yapıldığı yerlerde denetimi kontrol altına almak için kullanılabilecek ideal turnikelerdir. Tripod turnike olarak da adlandırılan bel tipi turnikeler pdks sistemlerinde, ziyaretçi ve yemekhane kontrol sistemlerinde rahatlıkla kullanılabilir.

 

Boy Tipi Turnikeler Stadyum, devlet kurumları, konser alanları veya fabrika gibi yerlerde kullanılan ve tek seferde bir kişinin geçişine izin veren boy tipi turnikeler ile yüksek güvenlik sağlanır ve izinsiz geçişlere kati surette izin verilmez. Jetonlu, kartlı, parmak izli, uzaktan kumandalı olabilir.

 

Özel & Hidden Gate  İş merkezi, plaza, genel müdürlük gibi şık görünüme sahip turnikelerin talep edildiği yerlerde kullanılabilecek özel tasarımlı ve hidden gate turnikeler ile hızlı geçişler gerçekleştirilir. Açılır kapanır cam kanatlar sensörler aracılığla işlev görürler.

 

Vip & Engelli Geçiş  Vip veya engelli geçişleri için tasarlanan bu turnikeler tek kolludur ve kolay geçişe imkan tanır. Tek ya da çift yönlü geçişe uygun olup isteğe bağlı olarak üzerine özel işaretler eklenebilir. Ayarlanabilir kapanma süresine sahiptir. Sessizdir ve ergonomik bir yapıdadır.

 

Küpeşte & Seperatör  Turnike geçiş sistemlerinin kullanıldığı alanlarda izinsiz geçişlerin yaşanmaması için turnikelerin çevresine yerleştirilen alüminyum ve paslanmaz çelikten yapılan malzemelerdir. İstenilen ölçülerde üretilebilen seperatör ve seperatör kapılar kolay kuruluma sahiptir. 

 

Kelebek Turnike Mekanik tek yönlü Kelebek Turnike bir enerji kaynağına gerek duymadan, geçen kişinin itme hareketi ile tek yönde çalışır. Diğer yönden geçişe izin vermez. Kelebek Turnike Sistemleri istendiği durumda çok kolay bir şekilde hem giriş, hem çıkış yönü aktif edilerek de çift yönde kullanılabilinir.

Test

Form Gönderimi

Tamam